Indywidualna współpraca treningowa i żywieniowa. Rozpocznij swoją całkowitą przemianę.

Pomagam osobom które 

1. Chcą zadbać o swoją aktywność i zdrowie, ale czują, że brakuje im na to czasu

2. Marzą o idealnej sylwetce, ale na samą myśl o treningu czują się  zmęczeni

3. Pragną odnaleźć trwałą i odpowiednią motywację do spełniania własnych celów

Jeśli chcesz schudnąć

ale czujesz , że coś Cię powstrzymuje

Pokażę Ci jak to pokonać!

Jestem Mistrzem Polski w Men’s Physique (Męska Sylwetka). Zdobyłem również drugą w historii naszego kraju kartę IFBB PRO tej właśnie kategorii w sportach sylwetkowych.

Od ponad sześciu lat jestem trenerem i pomagam podopiecznym rozwiązywać ich problemy. Pomogłem setkom osób zmienić swoje życie, a moja praca jest jednocześnie moją pasją. Już dawno do mnie dotarło, że nie mam żadnych „Klientów”. To „Podopieczni”, którzy oddają się w moją opiekę. Darzą mnie przy tym ogromnym zaufaniem.

Chcesz wiedzieć, dlaczego moje nietypowe podejście jest tak skuteczne?

Czego nauczył mnie sport?

Od dziecka moje życie wypełnione było sportem. Każdą wolną chwilę spędzałem aktywnie i miałem do czynienia niemal z każdą dyscypliną, o której możesz pomyśleć. Taki styl życia ukształtował mój charakter. Sport nauczył mnie planowania, konsekwencji i perfekcjonizmu. Dał mi pewność siebie i odwagę , a także zdolność laserowej koncentracji na swoim celu.

Pętla Fałszywego Perfekcjonizmu

Analizowałem szczegółowo swoją drogę. Później drogi wielu innych profesjonalnych sportowców. Zauważyłem pewien schemat, który w kółko się powtarzał. Działamy na 110% swoich możliwości przez jakiś czas. W pewnym momencie doprowadzamy do „wypalenia”. Nasze zaangażowanie spada niemalże do zera. Po takim okresie znów wskakujemy na pełne obroty, a koło się zamyka. Nazwałem to „Pętlą Fałszywego Perfekcjonizmu” (w skrócie PFP). Wydaje Ci się, że działasz na 110% i nic Cię nie powstrzyma, ale po pewnym czasie odpuszczasz. Brzmi znajomo? Okazało się, że w tą pętlę wpadają nie tylko profesjonalni sportowcy!

Czas pomóc innym

Postawiłem przed sobą jasny cel. Jako trener nie pozwolę na to, by zapał moich podopiecznych kiedykolwiek zgasł. Nie dopuszczę do tego, żeby musieli całe swoje życie dostosować do jakiegoś planu. Nie będę wymagał od nich więcej, niż 90% ich indywidualnych możliwości. Nie uwzględnię w ich planie posiłku, który muszą jeść na siłę. Nie zostawię ich z brzemieniem, jakim jest PFP.

Już dawno do mnie dotarło, że nie mam „Klientów”. To „Podopieczni”, którzy oddają się w moją opiekę. Ufają, że doprowadzę ich do celu i pomogę ominąć po drodze wszystkie przeszkody. Dzięki temu oszczędzają wiele czasu i energii. Największym sukcesem jest dla mnie Twój sukces i świadomość, że wspólnymi siłami poprawiamy jakość Twojego życia. Życie masz tylko jedno, więc pracuj na 90%, a żyj na 100%.

Wyobraź sobie świat, w którym

Uśmiechasz się szeroko, gdy patrzysz w lustro

Potrafisz zrealizować każdy swój cel

Znajomi patrzą
na Ciebie
z zazdrością

Jesz wyłącznie posiłki, które lubisz

Masz kontrolę nad własnymi słabościami

Wchodzisz w wymarzone ubrania

Ten świat istnieje

i prowadzi do niego prosta droga

Poznaj 8 opracowanych przeze mnie kroków,

które pozwolą Ci ominąć wszystkie przeszkody.

POZNAJ
8 opracowanych przeze mnie kroków,
które pozwolą Ci ominąć wszystkie przeszkody

Dlaczego
tym razem Ci się uda? osiągniesz sukces? dasz radę?

Nawyk to potężne narzędzie. Mało kto zdaje sobie z tego sprawę. Nauczę Cię krok po kroku, jak z niego korzystać. Czym się zajmuję?

Skąd pewność, że to działa? 

Poznaj moich podopiecznych, którym już pomogłem.

Metamorfozy

Przerwa między nogami? Proszę bardzo!
IMG_7517image0
OLA
Kaloryfer?
Mówisz i masz!
adam_przed1adam_po1
ADAM
Wcięcie w talii?
Już się robi!
przemiana_przedprzemiana_po
ŻANETA

Nie musisz wierzyć na słowo w to, co piszę. Oto co mówią o współpracy ze mną inni:

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA ZE MNĄ?
1. Wybierasz pakiet  

który najbardziej Ci odpowiada

2. Poznajemy się  

dzięki ankiecie personalnej, której wypełnienie zajmie Ci najwyżej 15 minut. Zależy mi, żeby zrozumieć Ciebie i Twoje oczekiwania. Podzielisz się ze mną problemami, którym wspólnie stawimy czoła. Perfekcyjnie dostosuję plan do Twoich potrzeb, celów, możliwości, preferencji, stanu zdrowia i poziomu zaawansowania.

3. Wspólnie ustalamy Twoje menu  

wybierasz swoje ulubione posiłki. Specjalnie dla Ciebie przygotowałem kilkaset przepisów, którymi z pewnością Cię zaskoczę

4. Przygotowuję plan  

i potrzebuję na to maksymalnie 5 dni roboczych. Okres współpracy liczymy dopiero od momentu, gdy plan jest u Ciebie. Ale do tego otrzymujesz ode mnie ZA DARMO dodatkowy dzień współpracy na zapoznanie się z planem i zrobienie zakupów

5. Zaczynasz działać  

Wypełniasz pierwszy raport, który zawiera wagę, pomiary i zdjęcia sylwetki. Bez Twojej wiedzy i zgody żadna z tych informacji nie zostanie opublikowana. Potrzebujemy ich przede wszystkim do tego, aby śledzić Twoje postępy

6. Widzisz rezultaty  

Raporty wysyłasz co tydzień. Dzięki temu na bieżąco świętujemy każdy Twój sukces, każdy zgubiony centymetr w obwodzie i kilogram na wadze. Opowiadasz mi o swoich odczuciach dotyczących planu. Wprowadzam zmiany, które ułatwią Ci jeszcze bardziej stosowanie naszych założeń

7. Osiągasz cel  

Uśmiechasz się za każdym razem, gdy patrzysz w lustro. Jesteś w stanie utrzymać wypracowane rezultaty bez efektu „jojo” i nie potrzebujesz już mojej pomocy. Stajesz się inspiracją dla kolejnych osób, które pragną zaakceptować siebie

Wybierz pakiet dla siebie

START

 • Przedstawiam Ci jasny plan, który będziemy realizować
 • Otrzymujesz plan żywieniowy przygotowany przeze mnie
 • Korzystasz z planu treningowego, który rozpisuję szczegółowo
 • Dostajesz szczegółowy przepis wykonania każdego posiłku z planu
 • Urozmaicasz swoje posiłki dzięki specjalnej liście zamienników
 • Znasz wartości odżywcze wszystkich produktów dzięki specjalnej tabeli
 • Wybierasz posiłki do swojego menu i jesz wyłącznie to, co lubisz
 • Możesz liczyć na 100% mojego zaangażowania
 • Wysyłasz raporty i ewentualne pytania co tydzień
 • Dostosowuję plan do zmian w Twoim życiu i pracy
 • Tłumaczę Ci szczegółowo każdy krok i każdą zmianę
 • Każdy raport omawiamy podczas 30-sto minutowej konsultacji wideo
 • Jesteśmy w stałym kontakcie (nawet pomiędzy raportami)
 • Omawiamy dokładnie technikę wykonywania poszczególnych ćwiczeń
 • Zdobywasz wiedzę, dzięki której utrzymasz wypracowane efekty


 • 649 zł

  349zł

  1 miesiąc współpracy

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANY

METAMORFOZA

 • Przedstawiam Ci jasny plan, który będziemy realizować
 • Otrzymujesz plan żywieniowy przygotowany przeze mnie
 • Korzystasz z planu treningowego, który rozpisuję szczegółowo
 • Dostajesz szczegółowy przepis wykonania każdego posiłku z planu
 • Urozmaicasz swoje posiłki dzięki specjalnej liście zamienników
 • Znasz wartości odżywcze wszystkich produktów dzięki specjalnej tabeli
 • Wybierasz posiłki do swojego menu i jesz wyłącznie to, co lubisz
 • Możesz liczyć na 100% mojego zaangażowania
 • Wysyłasz raporty i ewentualne pytania co tydzień
 • Dostosowuję plan do zmian w Twoim życiu i pracy
 • Tłumaczę Ci szczegółowo każdy krok i każdą zmianę
 • Każdy raport omawiamy podczas 30-sto minutowej konsultacji wideo
 • Jesteśmy w stałym kontakcie (nawet pomiędzy raportami)
 • Omawiamy dokładnie technikę wykonywania poszczególnych ćwiczeń
 • Zdobywasz wiedzę, dzięki której utrzymasz wypracowane efekty


 • 1097 zł

  797zł

  3 miesiące współpracy

Najczęściej zadawane pytania

Po uregulowaniu płatności otrzymuję powiadomienie z systemu i wysyłam do Ciebie ankietę personalną oraz propozycje posiłków. Wypełniasz oba pliki i odsyłasz na mój adres. Na podstawie tych informacji układam dla Ciebie spersonalizowany plan żywieniowy, treningowy i suplementacyjny. Wszystko przesyłam najpóźniej do pięciu dni roboczych od momentu, gdy prześlesz do mnie wypełnione ankiety. Plany otrzymujesz na swojego maila w formie szczegółowych i czytelnych plików pdf.

 Po opłaceniu pakietu otrzymujesz ankietę personalną i listę ponad 150 propozycji posiłków. W ankiecie wpisujesz swoje preferencje, upodobania, alergie i nietolerancje. Następnie z listy ponad 150 przepisów wybierasz te, na które masz ochotę. Układam Twój plan wyłącznie z posiłków, które sama wybierasz. Dzięki temu nie zobaczysz w swoim planie posiłku, na który nie masz ochoty. Dodatkowo uwzględniam Twoje upodobania, preferencje i alergie z ankiety, dzięki temu w planie nie znajdziesz również produktów, których nie lubisz lub nie powinnaś spożywać.

Zdjęcia potrzebne nam są do analizy Twoich postępów. Nie musisz się martwić tym, że zostaną gdziekolwiek opublikowane, ponieważ nie robię tego nigdy bez wiedzy i zgody podopiecznych. Publikuję wyłącznie przemiany tych podopiecznych, którzy chcą pochwalić się swoimi efektami. W tej kwestii masz absolutną gwarancję anonimowości. Jeśli z jakiegoś względu nie chcesz również wysyłać zdjęć do mnie, nie musisz tego robić. Nalegam jednak, żeby zrobić takie zdjęcia chociaż dla samej siebie, ponieważ po kilku tygodniach diety różnice wizualne będą dla Ciebie ogromną motywacją do dalszego działania, a takie zdjęcia stanowią świetną pamiątkę i są dowodem efektów Twojej pracy.

 Raporty wysyłasz do mnie drogą mailową. Na początku współpracy otrzymujesz specjalną tabelę z wagą i pomiarami, którą wypełniasz i dodajesz do maila w postaci załącznika. Raport zawiera również pytania dotyczące Twojego samopoczucia, motywacji, ewentualnych odstępstw i realizacji planu. Jeśli masz jakieś pytania lub uwagi, śmiało możesz je zawierać w raportach.

 

 Jeśli jesteś zmuszona przerwać całkowicie dietę i treningi z przyczyn od Ciebie niezależnych wystarczy, że poinformujesz mnie o tym wcześniej. Ustalamy wtedy dokładnie zasady i sposób zamrożenia Twojego pakietu tak, żeby nie przepadł Ci żaden dzień współpracy. Jeśli natomiast znikasz bez żadnego ostrzeżenia lub informacji, okres współpracy liczymy normalnie.

 

Nie potrzebujesz niczego, ponieważ wszystko masz już w sobie. Najważniejsza jest szczera i wewnętrzna chęć zmiany na lepsze. Jeśli ją masz, to doskonale wykorzystasz wiedzę i „narzędzia”, które ode mnie otrzymasz.

Od samego początku współpracy uwzględniamy na bieżąco Twoje możliwości, kondycję i stan zdrowia. Nie otrzymasz ode mnie planu, którego nie będziesz w stanie zrealizować. Jeśli w trakcie współpracy rozchorujesz się lub przejdziesz jakiś zabieg, uwzględnimy to w naszych założeniach dostosowując odpowiednio plan. Dzięki temu zbliżamy się do celu w każdych warunkach i niezależnie od sytuacji.

Moja pomoc skierowana jest przede wszystkim do osób początkujących i średniozaawansowanych, ponieważ specjalizuję się w kształtowaniu zdrowych nawyków i odpowiedniego podejścia.

Możesz liczyć na moją pomoc niezależnie od Twojego poziomu zaawansowania. Jeśli jesteś osobą początkującą „przeprowadzę Cię za rękę” przez cały proces. Pomogę zbudować odpowiednie nawyki i podejście. Jeśli jesteś osobą średnio-zaawansowaną, pomogę Ci dopiąć dietę i trening tak, aby wykorzystać w pełni Twój potencjał. Zmaksymalizujemy efekty Twojego zaangażowania. Jeśli jesteś osobą zaawansowaną, podzielę się z Toba wiedzą, nauczę odpowiednich metod, a nawet pomogę w przygotowaniach do zawodów.

 Co do złego lub odpowiedniego momentu to pamiętaj, że odpowiedni moment… nigdy nie nadejdzie sam. Zawsze będą jakieś przeszkody, zawsze będą jakieś problemy. Dlatego najlepsze co możesz dla siebie zrobić, to mimo wszystko iść w stronę celu. Nieważne czy realizujesz plan na 100%, 80% czy 50% to i tak znacznie więcej, niż 0%. Pamiętaj o tym – 80% dobrego planu daje 80% efektów i jesteś coraz bliżej celu. 100% żadnego planu daje 0% efektów.

Przygotujemy proste posiłki, których zrobienie zajmie Ci łącznie tylko 30-40 minut dziennie. W swoim spersonalizowanym planie znajdziesz przepis na przygotowanie każdego posiłku. Od tych najprostszych, jak kanapka z szynką i serem, po te bardziej skomplikowane, jak koktajl ala monte. Nie tworzę przepisów trudnych, czasochłonnych czy wymagających zakupów w 5 różnych sklepach. Wiem też, że nie każdy ma naturalny dryg do samodzielnego gotowania, i uwzględniam to wszystko indywidualnie.

Pozwól, że policzę za Ciebie:

Dźwiganie na własną rękę

DŹWIGANIE RAZEM

– Dieta u dietetyka na 2 tygodnie: 200 zł, czyli miesięcznie 400 zł

– Plan treningowy na 4 tygodnie: 150 zł

– Analiza techniki ćwiczeń (minimum 3 treningi personalne): 3 x 100 zł, czyli 300 zł

– Plan suplementacyjny: 100 zł na 4 tygodnie

– Liczenie swojego makro i kcal (dostęp do My Fitness Pal Premium): 46 zł miesięcznie

– Smaczne fit przepisy (ebook z przepisami): średnia cena 80 zł za kilkanaście przepisów

– Wsparcie w kryzysowych sytuacjach: możesz liczyć na siebie

– Kontrola postępów: ciężko Ci obiektywnie ocenić własne postępy 

– Zamiana poszczególnych produktów: musisz szukać w internecie, na co możesz zamienić konkretny produkt

– Wiedza i edukacja: zdobywasz na własną rękę szukając w internecie i przeglądając teorie, które wzajemnie się wykluczają

– Trwałość efektów: może Ci się uda 


Łącznie: 1076 zł + godziny spędzone na szukaniu w internecie i brak pewności efektów

– Indywidualny plan dietetyczny dostosowany w pełni do Twoich potrzeb i modyfikowany na bieżąco na podstawie Twoich efektów

– Spersonalizowany plan treningowy dostosowany do Twoich możliwości, stanu zdrowia i preferencji. Dostosowywany na bieżąco do Twojej sytuacji (wyjazd, brak dostępu do siłowni, kontuzja, choroba itd.)

– Możesz nagrać swoje ćwiczenie i przesłać mi do weryfikacji wraz z raportem. W pakietach VIP wspólnie analizujemy je w trakcie wideo konsultacji
– Plan suplementacyjny jest wliczony w cenę pakietu, a stosowanie suplementów jest opcjonalne i zależne od Ciebie oraz Twojego portfela (nie wciskam suplementów na siłę)

– Wszystko liczę za Ciebie i widzisz te wartości w swoim planie

– Wybierasz swoje ulubione przepisy z listy ponad 150 smacznych propozycji

– Wsparcie w kryzysowych sytuacjach: zawsze możesz liczyć na mnie, w końcu DŹWIGAMY RAZEM!

– Kontrola postępów: na podstawie analizy Twoich regularnych raportów. Wiesz dokładnie co robimy i w jakim kierunku zmierzamy

– Zamiana poszczególnych produktów: otrzymujesz ogromną listę zamienników, z których możesz skorzystać (kiedy coś Ci się znudzi lub zabraknie czegoś w lodówce)

– Wiedza i edukacja: odpowiadam na Twoje pytania i tłumaczę poszczególne działania

– Trwałość efektów: kształtujemy odpowiednie nawyki, które zostają z Tobą na długie lata


Już od 350 zł miesięcznie + oszczędność czasu i gwarancja efektów

Potrzebujesz innej formy płatności? Kupujesz z zagranicy? Masz inne pytania? Napisz do mnie!